Titles you rated
FracturedRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
StreamingRated ★ 1.5
The ClientRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
HushRated ★ 2.5
CopycatRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 3.5
Luther: The Fallen SunRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.5