Series
Ratings
26
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.0