Titles you rated
The Berlin FileRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0