Series
Ratings
31
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0