Titles you rated
WantedRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 1.0