Movies
Ratings
537
A Simple FavorRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Close Your EyesRated ★ 4.5
The Power of the DogRated ★ 4.5