Titles you rated
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
EncounterRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.5