Titles you rated
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Love Is Blind Season 7Rated ★ 2.5
Love Is Blind Season 8Rated ★ 2.0- Love Is Blind Season 9Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
K-foodie meets J-foodie Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 2.5
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.0
Beyond GoodbyeRated ★ 2.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Mikami SenseiRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Tokyo Hochi ShokudoRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Offline LoveRated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 3.5