Movies
Ratings
25
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5