Series
Ratings
37
Shin DonRated ★ 2.5
Strike LoveRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5