Series
Ratings
65
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
- School Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
- WinnersRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
HotelierRated ★ 4.0