Movies
Ratings
33
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0