Titles you rated
The Vineyard ManRated ★ 4.0- Unkind WomenRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Great WivesRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0