Titles you rated
- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- 무쇠소녀단Rated ★ 5.0
- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0