Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
We're the MillersRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
OutbreakRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0