Series
Ratings
311
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
SkinsRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
General Hospital 2Rated ★ 1.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 1.0
PresidentRated ★ 1.0
The Return of IljimaeRated ★ 1.0
School 2013Rated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 2.0
MisaengmulRated ★ 1.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0