Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0