Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
UpRated ★ 3.0