Titles you rated
SherlockRated ★ 2.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0