Series
Ratings
80
Oh My VenusRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0