Series
Ratings
277
Switch Girl!! Season 2Rated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0- ROOKIES SpecialRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 2Rated ★ 4.0
Drop-out Teacher Returns to SchoolRated ★ 3.0
He is BeautifulRated ★ 2.0- My Daddy Is An Idol!Rated ★ 4.0
- ヤスコとケンジRated ★ 3.5
- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 4.5
RookiesRated ★ 4.5
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 3.5- 神の雫Rated ★ 4.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 5.0
Tiger & DragonRated ★ 4.5- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.5
Code Blue Season 2Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5