Titles you rated
World War ZRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The ShallowsRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
Ghost SharkRated ★ 0.5
Sausage PartyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Sharknado 3: Oh Hell No!Rated ★ 0.5
UsRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0