Series
Ratings
31
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0- Gag ConcertRated ★ 3.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0- Battle of TonguesRated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 0.5
Hidden Singer Season 3Rated ★ 3.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5- InuYashaRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0