Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 2.0
The WitcherRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 1.0
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 2.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5