Movies
Ratings
23
Like CrazyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5