Movies
Ratings
32
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5