Titles you rated
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0