Movies
Ratings
330
NopeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Never Look AwayRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.5