Movies
Ratings
399
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
TenetRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.5