Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0