Titles you rated
Strobe EdgeRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
The Taste of TeaRated ★ 2.5
ResistanceRated ★ 5.0
Snowy RoadRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
I WishRated ★ 3.0