Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0