Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0