Series
Ratings
18
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5