Series
Ratings
31
HyoukaRated ★ 5.0- My Love PatzziRated ★ 5.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 5.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.5
The Confidence Man JPRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 5.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 4.5
Your Turn To KillRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Ossan's LoveRated ★ 4.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0- Stepmother and Daughter's Blues 2020 SpecialRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0