Titles you rated
The TowerRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0