Titles you rated
Full HouseRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.0
The Great White TowerRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 2.0