Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Lupin Part 3Rated ★ 3.5
Lupin Part 2Rated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0