Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5