Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
SawRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 1.5
MementoRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0