Series
Ratings
30
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- MonsterRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 1.5
Hanasaku IrohaRated ★ 2.0
HyoukaRated ★ 2.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Kobato.Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 1.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0