Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Dating in the KitchenRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.0- Best Mistake - Director's CutRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0