Movies
Ratings
697
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.0
OldRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 1.0
Free GuyRated ★ 5.0
ReminiscenceRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
HushRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Spiral: From the Book of SawRated ★ 0.5
NobodyRated ★ 1.5
SoulRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0