Movies
Ratings
50
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 1.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.0
...ingRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
MossRated ★ 2.0