Titles you rated
Jack ReacherRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0