Movies
Ratings
46
The HostRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0