Titles you rated
KarmaRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Reacher Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5