Movies
Ratings
328
ChefRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 1.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The RaidRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 5.0
The Flirting ScholarRated ★ 4.0
Winners & SinnersRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 2.0
God of Gamblers IIRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0