Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 2.5
Densha otokoRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 2.0
The Office Season 2Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.5