Titles you rated
The Call of the WildRated ★ 4.0
World Trade CenterRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 2.5
Becoming Warren BuffettRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Taking Root: The Vision Of Wangari MaathaiRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 2.0
Nobody 2Rated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 4.0
Stephen Curry: UnderratedRated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
I Am MotherRated ★ 3.5
The Naked GunRated ★ 1.5
Mr. RobotRated ★ 2.5
ElioRated ★ 4.5- VirusRated ★ 2.5
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5